IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.04.2024r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień powołaniowy. W związku z tym dzisiaj na Mszach o 8.00 i 11.00 gościmy diakona i kleryków. Spotkanie z ministrantami o 10.00.

2. Msz św. w tygodniu o 18.00, z wyjątkiem soboty, kiedy to Eucharystia będzie o 16.00.

3. Wyjazd na Słowację o 6.00 spod Domu Strażaka w przyszłą niedzielę. Zabieramy ze sobą dowody osobiste i kartę EKUZ.

4. Dziękuję bardzo za wykoszenie trawy przy plebanii i budynku gospodarczym oraz przy drodze. Również dziękuję za oczyszczenie pomnika i zaimpregnowanie go oraz za pomalowanie boksu na śmieci. Bóg zapłać.

5. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza pełnoletnią młodzież na   pielgrzymkę  na Bałkany i do Medjugorie. Podczas pielgrzymki będzie realizowany program w duchu Światowych Dni Młodzieży. Zapisy i więcej informacji na stronie www.mlodziez.rzeszow.pl.

6. Ruchu Światło – Życie” zaprasza na rekolekcje wakacyjne. Plakat w gablocie i na stronie parafii.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy magazyn Gościa Niedzielnego Historia poświęcony m.in. Matce Najświętszej.

8. Bóg zapłać za sprzątanie i dekorowanie kościoła. Proszę kolejne rodziny.