W związku z najnowszymi decyzjami władz państwowych zaostrzającymi reżim sanitarny Biskup Rzeszowski przekazuje następujące wytyczne, do których należy się stosować, i o których należy poinformować wiernych:
Wszyscy mają obowiązek respektować ograniczenia dotyczące liczby wiernych mogących przebywać w danej świątyni.

Osoby chore, starsze i zagrożone nie mają obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta nakazane.

Osoby zdrowe, które pozostają aktywne zawodowo i wypełniają swoje obowiązki w dni powszednie, co do zasady nie są zwolnione z obowiązku uczestnictwa we Mszy Świętej w niedziele i święta.

Wierni, którzy z różnych przyczyn nie są w stanie spełnić obowiązku niedzielnego (np. z powodu zbyt małej liczby miejsc dostępnych w kościele), powinni postarać się uczestniczyć w Eucharystii w dzień powszedni lub przynajmniej poświęcić odpowiednią ilość czasu na adorację eucharystyczną.

Msze święte:

dni powszednie

18:oo - okres letni

17:oo - okres zimowy

niedziele i święta

8:oo

11:oo

16:oo- okres letni,

15:oo - okres zimowy

NUMER KONTA DLA CHCĄCYCH WESPRZEĆ ROZBUDOWĘ NASZEGO KOŚCIOŁA:

z dopiskiem: "rozbudowa"

KANCELARIA

PARAFIALNA

LITURGIA SŁOWA

CHRZEST

SPOWIEDŹ

MAŁŻEŃSTWO

Czego Kościół uczy nas o odpustach?

O Adwencie

Komunia Św. na rękę

Czym jest komunia duchowa

Copyright © 2019 Parafia Zaborów. All Rights Reserved.