Niedziela Miłosierdzia Bożego – 7.04.2024r.

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Skarbonki z Jałmużną Wielkopostną proszę składać w kaplicy Matki Bożej. Msze dziś o 8.00, 11.00 i o 16.00.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Możliwość Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. Za tydzień na Mszy św. o 8.00 gościć będziemy ks. Przemysława Drąga z przedstawicielem Rycerzy Kolumba.

4. W poniedziałek 8 kwietnia 2024 r. odbędzie się pochówek dzieci nienarodzonych. Rozpoczęcie Mszą św. w kaplicy na cmentarzu Wilkowyja o godz. 17:00.

5. Proszę o dokonywanie wpłat na nasz wyjazd na Słowację (960zł). Przyjmował będę tylko złotówki. Euro wpłacimy w dniu wyjazdu.

6. Na stronie parafii znajduje się projekt wystroju kaplicy Matki Bożej. Można się z nim zapoznać. Na dzień dzisiejszy nie znam kosztów.

7. Dziękuje za wyasfaltowanie parkingu przy kościele.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Proszę kolejne rodziny.