OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17.03.2024R.

1. Dzisiaj składka remontowa.

2. Dziś Gorzkie Żale o 14.00 a po nich Msza św.

3. Dzisiaj po Mszach przedpołudniowych oraz przed Gorzkimi Żalami młodzież z naszej szkoły organizuje kiermasz wielkanocny, na którym będą do nabycia własnoręcznie wykonane ozdoby. Zachęcam do uczestnictwa.

4. We wtorek ksiądz Kanonik obchodzi imieniny, pamiętajmy o Nim, szczególnie w naszych modlitwach.

5. W dniach 20-22 marca w naszych szkołach odbędą się rekolekcje szkolne pod hasłem: „Pociąg do misji”. Prowadzić je będą Siostry Józefitki, które są misjonarkami.

6. Spowiedź przedświąteczna w piątek 22 marca w godzinach 14.30-16.30. Zapraszam.

7. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30 i Msza św.

8. Również w piątek Mszą o 20.00 rozpoczniemy naszą parafialną Nocną Drogę Krzyżową na wzór EDK. Jest przygotowany przewodnik z trasą i rozważaniami, można go ściągnąć: https://www.transfernow.net/dl/20240313sNTsmDsX/RlYCKx4a.

Dobrze będzie mieć ze sobą kamizelki odblaskowe i dobre buty do wędrówki w terenie (błoto) oraz latarki. Będziemy szli grupkami nie większymi niż 10 osób. Każda grupka niech przygotuje sobie krzyż.

9. Ksiądz Kustosz z Niechobrza zaprasza w przyszłą niedzielę na Misterium Męki Pańskiej na godz. 18.00.

10. Chorych odwiedzimy w poniedziałek 25 marca od godziny 8.30. Proszę ich zgłaszać w zakrystii bądź w kancelarii.

11. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień.

12. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

13. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Proszę kolejne rodziny, już z za Wisłoka.