OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.2024R.

1. Dziękuję za składkę na ogrzewanie.

2. Dziś Gorzkie Żale o 14.00 a po nich Msza św. bez kazania.

3. W sobotę 16 marca odbędzie się spotkanie Rycerzy Kolumba. Zapraszam mężczyzn od 18 roku życia wzwyż. Odwiedzą nas przedstawiciele rycerzy z Głogowa Małopolskiego wraz z ks. Proboszczem Przemysławem Drągiem. Materiały związane z grupą rozłożone są na ławkach w kościele.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach przedpołudniowych oraz przed Gorzkimi Żalami młodzież z naszej szkoły organizuje kiermasz wielkanocny, na którym będą do nabycia własnoręcznie wykonane ozdoby. Zachęcamy do uczestnictwa.

5. O jutra w przedsionku będą wystawione kosze na żywność i środki czystości. Parafialny Caritas przygotuje przed świętami paczki dla najbardziej potrzebujących.

6. W dniach 16 – 24 marca br. dołączymy do odmawiania Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego odprawianej w całej Polsce.

7. 22 marca Mszą o 20.00 rozpoczniemy naszą parafialną Nocną Drogę Krzyżową na wzór EDK. Będzie przygotowany przewodnik z trasą i rozważaniami, będzie też możliwość sciągnięcia sobie trasy na aplikację Komoot w komórce. Dobrze będzie mieć ze sobą kamizelki odblaskowe i dobre buty do wędrówki w terenie (błoto) oraz latarki. Będziemy szli grupkami nie większymi niż 10 osób. Każda grupka niech przygotuje sobie krzyż. Przebieg trasy (19 km) będzie dostępny na stronie Parafii w najbliższych dniach.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest nowy Magazyn Niedzieli oraz pismo dla kobiet: List do Pani.

9. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Proszę kolejne rodziny.