OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

11.02.2024R.

 

  1. Dziękuję za składkę na cmentarz.

  2. W Środę Popielcową, Msze św. o godz. 10.00 i 17.00. Obowiązuje post jakościowy i ilościowy. Powstrzymanie się od spożywania pokarmów mięsnych obowiązuje chrześcijanina od ukończenia 14 roku życia do końca życia, post ilościowy obowiązuje wszystkich wiernych między 18 a 60 rokiem życia.

  3. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego – w Środę Popielcową po Mszach św. zbiórka pieniężna do puszek na rzecz pomocy dla ofiar wojny na Ukrainie.

  4. W piątek Droga Krzyżowa o 16.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

  5. Za tydzień Gorzkie Żale o 14.00, a po nich Msza św. Kazania pasyjne głosił będzie ks. Sebastian Drzał.

  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

  7. Bóg zapłać za sprzątanie i udekorowanie kościoła. Proszę kolejne rodziny.

 

Copyright © 2019 Parafia Zaborów. All Rights Reserved.

Search